Call Centrum: 800 220 800
 
Doplňkové služby k letecké dopravě

 

Chceme, aby dovolená byla pro Vás jedno z nejpříjemnějších období v roce. Aby se Vám vydařila co nejlépe a bez komplikací, nabízíme Vám doplňkové služby k letecké dopravě, které zvýší Váš komfort a ušetří Vám alespoň některé starosti.

Rezervujte si místo v letadle!

Máte svoje preferované místo nebo řadu v letadle? Nebo je Vás více a chcete v letadle sedět u sebe?

Za poplatek Vám místo u letecké společnosti rádi vyžádáme a zarezervujeme. Možnost rezervace je závislá na jednotlivých letech.

Nemáte-li zarezervované místo, bude Vám přiděleno na přepážce při odbavení. Nemůžeme vám zaručit, že se na Vás dostane místo dle Vašeho přáni, ani že budete sedět celá rodina dohromady. Rezervací předem této situaci snadno předejdete.

Pro rezervaci seatingu kontaktujte prosím naše call centrum 800 220 800 nebo pište na info@itsbilla.cz.

Navyšte si váhový limit zavazadla!

V ceně letenky letecké společnosti Travel Service/Smart Wings je zahrnut váhový limit zavazadla 15 kg na osobu. Víte předem, že tento limit pro Vás nebude dostačující? Nevadí, dokoupení nadváhy 8 kg je možné předem a za zvýhodněnou cenu. Obraťte se na nás a ušetříte čas i peníze.

Poplatky za zavazadla a další služby formát PDF

Objednejte si předem občerstvení na palubu letadla!

Při letech kratších než 3 hodiny neposkytuje společnost Travel Service cestujícím stravu ani nápoje. Nevadí, máte možnost zakoupit si občerstvení nebo pití do letadla předem u naší cestovní kanceláře.
Na ceník občerstvení, pokud si ho zakoupíte přímo na palubě letadla, se podívejte zde >>
 

Na ceník doplňkových služeb, které lze zakoupit předem u CK za zvýhodněné ceny, se podívejte zde:
Místa v letadle >>
Nadváha zavazadel >>
Občerstvení v letadle >>

Ceník doplňkového prodeje občerstvení na palubě letadla ze skybaru naleznete zde:
Skybar na palubě letadla >>
 

Informace

O společnosti

  • Cestovní kancelář ITS BILLA TRAVEL, člen nadnárodního turistického koncernu DER Touristik, který funguje v rámci společnosti REWE Group, vstoupila na český trh v lednu 2009. Spojením ITS (jednoho z největších evropských touroperátorů) a společnosti BILLA, a také ve spolupráci s cestovní kanceláří EXIM Tours, která je členem DER Touristik od r. 2012, Vám přináší rozsáhlou nabídku zájezdů, kvalitní služby, pohodlnou rezervaci a záruku nejnižší ceny na českém trhu.
  • Německá cestovní kancelář ITS byla založena v roce 1970 a v rámci REWE Group je největší firmou zaměřenou na cestovní ruch. V roce 2011 dosáhla turistická divize celé skupiny obrat přes 7 mld. eur a zajistila dovolenou pro více než 5 mil. spokojených klientů. To ji podílem na trhu řadí na 2. místo v Německu a dlouhodobě mezi největší turistické touroperátory v celé Evropě.
  • Česká společnost ITS BILLA TRAVEL Vám nabízí jasnou a přehlednou formu nabídky zájezdů, konečné ceny, vlastní rezervační systém a profesionální přístup pracovníků call centra. Díky silnému finančnímu zázemí a podpoře koncernu DER Touristik patří dnes ITS BILLA TRAVEL mezi nejrychleji rostoucí cestovní kanceláře na trhu a nabídkou kvalitní dovolené a vysokého standardu cestování si buduje silnou pozici v České republice.
 
 
 

Telefonické rezervace a informace o zájezdech | Po-Pá 08:00-20:00, So-Ne 10:00-18:00 | Tel.: 241 093 223, fax: 241 093 231

Copyright a-net.cz © 2015 | ITS BILLA TRAVEL s.r.o., cestovní kancelář, Sídlo: Modletice 67, 251 01 Říčany