Call Centrum: 800 220 800
 
Dovolená se psem
 


Plánujete jet na dovolenou se svým pejskem či jiným domácím mazlíčkem?

V popisu každé ubytovací kapacity v odstavci „Tipy a rady“ nebo „Informace“ naleznete informaci, zda je domácí zvířátko povoleno a výši případného poplatku (platí se v místě dovolené). 

Domácí zvíře je vždy nutno nahlásit při rezervaci dovolené (resp. v dostatečném předstihu před odjezdem) a vždy je na zpětné potvrzení od ubytovatele.

Každý pes a kočka musí mít v rámci EU mezinárodní průkaz.

Většina hotelů si vyhrazuje právo odmítnout např. bojová plemena psů nebo požadavek na ubytování s více domácími zvířaty najednou. Vstup s domácím zvířetem nemusí být povolen do všech prostorů hotelu (např. wellness nebo restaurace), a také místní provozovatelé rekreačních zařízení nemusí se vstupem psů souhlasit, např. většina hotelových pláží u Balatonu.

U vybraných zájezdů z katalogu Evropa autem mohou klienti v rámci výhody 50+ / 55+ / 60+ / 65+ vzít na dovolenou svého domácího mazlíčka zdarma i přesto, že standardně by byl jeho pobyt zpoplatněn. V naší nabídce máme rovněž i hotely, kde je pobyt domácího zvířete zdarma bez ohledu na věk klientů.

Vybrané hotely vlastní dopravou, kde je možné vzít si zdarma svého domácího mazlíčka:

Chorvatsko

Istrie

Česko

Krkonoše

Šumava

Polsko

Maďarsko

Slovinsko

Itálie

Střední Jadran

Rakousko

Salcbursko   Východní Tyrolsko
Cestujete-li s naší cestovní kanceláří letecky, jsou domácí zvířátka vždy na vyžádání.

Bližší informace k přepravě živých zvířat v letadle
Informace

O společnosti

  • Cestovní kancelář ITS BILLA TRAVEL, člen nadnárodního turistického koncernu DER Touristik, který funguje v rámci společnosti REWE Group, vstoupila na český trh v lednu 2009. Spojením ITS (jednoho z největších evropských touroperátorů) a společnosti BILLA, a také ve spolupráci s cestovní kanceláří EXIM Tours, která je členem DER Touristik od r. 2012, Vám přináší rozsáhlou nabídku zájezdů, kvalitní služby, pohodlnou rezervaci a záruku nejnižší ceny na českém trhu.
  • Německá cestovní kancelář ITS byla založena v roce 1970 a v rámci REWE Group je největší firmou zaměřenou na cestovní ruch. V roce 2011 dosáhla turistická divize celé skupiny obrat přes 7 mld. eur a zajistila dovolenou pro více než 5 mil. spokojených klientů. To ji podílem na trhu řadí na 2. místo v Německu a dlouhodobě mezi největší turistické touroperátory v celé Evropě.
  • Česká společnost ITS BILLA TRAVEL Vám nabízí jasnou a přehlednou formu nabídky zájezdů, konečné ceny, vlastní rezervační systém a profesionální přístup pracovníků call centra. Díky silnému finančnímu zázemí a podpoře koncernu DER Touristik patří dnes ITS BILLA TRAVEL mezi nejrychleji rostoucí cestovní kanceláře na trhu a nabídkou kvalitní dovolené a vysokého standardu cestování si buduje silnou pozici v České republice.
 
 
 

Telefonické rezervace a informace o zájezdech | Po-Pá 08:00-20:00, So-Ne 10:00-18:00 | Tel.: 241 093 223, fax: 241 093 231

Copyright a-net.cz © 2015 | ITS BILLA TRAVEL s.r.o., cestovní kancelář, Sídlo: Modletice 67, 251 01 Říčany