Call Centrum: 800 220 800
 
Fakultativní výlety

 

Strávit celou dovolenou poleháváním u moře na pláži nebo u hotelového bazénu není pro každého. Pokud radši cestujete, poznáváte a "lovíte" zážitky, tak právě Vám nabízíme tradiční fakultativní výlety. Zde Vám přinášíme jejich malou ochutnávku. S podrobným seznamem aktuálně platných fakultativních výletů Vás pak naši delegáti seznámí v místě pobytu.

Fakultativní výlety jsou pořádány v optimální podobě místním poskytovatelem služeb. Jejich nabídka i cena se může měnit.

 

Bulharsko

Španělsko

Řecko

Turecko

Egypt

Maroko

Tunisko

 

Fakultativní výlety zajišťuje místní agentura. Případné reklamace fakultativních výletů doporučujeme vyřešit přímo na místě, neboť ITS BILLA TRAVEL s.r.o. není organizátorem těchto výletů. Za kvalitu suvenýrů zakoupených v průběhu výletu (např. fotografie, DVD apod.) nenese ITS BILLA TRAVEL s.r.o. žádnou odpovědnost.

Informace

O společnosti

  • Cestovní kancelář ITS BILLA TRAVEL, člen nadnárodního turistického koncernu DER Touristik, který funguje v rámci společnosti REWE Group, vstoupila na český trh v lednu 2009. Spojením ITS (jednoho z největších evropských touroperátorů) a společnosti BILLA, a také ve spolupráci s cestovní kanceláří EXIM Tours, která je členem DER Touristik od r. 2012, Vám přináší rozsáhlou nabídku zájezdů, kvalitní služby, pohodlnou rezervaci a záruku nejnižší ceny na českém trhu.
  • Německá cestovní kancelář ITS byla založena v roce 1970 a v rámci REWE Group je největší firmou zaměřenou na cestovní ruch. V roce 2011 dosáhla turistická divize celé skupiny obrat přes 7 mld. eur a zajistila dovolenou pro více než 5 mil. spokojených klientů. To ji podílem na trhu řadí na 2. místo v Německu a dlouhodobě mezi největší turistické touroperátory v celé Evropě.
  • Česká společnost ITS BILLA TRAVEL Vám nabízí jasnou a přehlednou formu nabídky zájezdů, konečné ceny, vlastní rezervační systém a profesionální přístup pracovníků call centra. Díky silnému finančnímu zázemí a podpoře koncernu DER Touristik patří dnes ITS BILLA TRAVEL mezi nejrychleji rostoucí cestovní kanceláře na trhu a nabídkou kvalitní dovolené a vysokého standardu cestování si buduje silnou pozici v České republice.
 
 
 

Telefonické rezervace a informace o zájezdech | Po-Pá 08:00-20:00, So-Ne 10:00-18:00 | Tel.: 241 093 223, fax: 241 093 231

Copyright a-net.cz © 2015 | ITS BILLA TRAVEL s.r.o., cestovní kancelář, Sídlo: Modletice 67, 251 01 Říčany