Call Centrum800 220 800

Vytvořit
poptávku
 
 
ico
 

ROMANTICKÁ PAŘÍŽ *** Přidat do oblíbených

Francie (Paříž) -  - ROMANTICKÁ PAŘÍŽ
Pořádající CK: Eximtours
 
Informace o zájezdu
 

Francie / Paříž. Bez ohledu na to, jakou Paříž návštěvník hledá, může k jejímu osobitému kouzlu proniknout jen tehdy, když se nechá volně unášet a dopřeje si dostatek času k pozorování života na ulicích a náměstích, v kavárnách a na tržnicích. Paříž je bezesporu nejkrásnějším městem Francie. Město kultury, krásy, slávy, romantiky, smyslnosti, zábavy, historie a samozřejmé módy. Paříž je plná zajímavých památek, které stojí za to vidět. Určitě byste neměli minout katedrálu Notre-Dame, která je považována za nejkrásnější ukázku středověkého stavitelství v Paříži. Samozřejmostí, kterou budete okouzleni, je symbol Paříže – Eiffelova věž. Nejznámější a nejdelší pařížská třída Champs-Elysées – centrum nejluxusnějších prodejen, restaurací a kaváren – je také povinností každého návštěvníka města. Vítězný oblouk, stojící uprostřed náměstí Charles de Gaulle, z něhož hvězdicovitě vychází dvanáct ulic, vás určitě okouzlí stejně tak, jako Louvre – palácový komplex se světoznámým muzeem.

Ibis La Villette Cité des Sciences ***
Ubytování v rámci tohoto zájezdu je zajištěno v hotelu Ibis La Villette Cité des Sciences ***. Hotel se nachází v 19. pařížském obvodě nedaleko stanice metra Corentin Cariou - linka 7.

Program zájezdu

1. den
Odlet z Prahy, po příletu panoramatická okružní jízda Paříží, kde se seznámíte se všemi hlavními památkami města s česky mluvícím průvodcem (Champs-Elysées, Vítězný oblouk, Eiffelovi věž, Opera, Louvre, chrám Notre-Dame, Invalidovna, Velký a Malý palác). Transfer do hotelu, ubytování.

2. den
Snídaně. Pěší prohlídka Paříže s česky mluvícím průvodcem. Champs-Elysées, Elysejský palác, chrám Madeleine, Tuilerijské zahrady, Louvre a Opéra, návštěva Muzea parfému Fragonard (vstup zdarma). Odpoledne pěší procházka po Montmartru, zakončená večeří v místní restauraci (večeři hradí klienti na místě).

3. den
Snídaně. Volný den – individuální program (nákupy, návštěvy památek, restaurace).

4. den
Snídaně. Volný den – individuální program (nákupy, návštěvy památek, restaurace).

5. den
Snídaně, volné dopoledne. Transfer z hotelu na letiště, odlet do Prahy.

V ceně zájezdu je zahrnuto

  • 4 noci ve dvoulůžkových pokojích 3* hotelu se snídaní, leteckou dopravu z Prahy s ČSA včetně všech poplatků, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce po dobu pobytu (viz. program), transfery letiště–hotel–letiště, zákonné pojištění CK.

V ceně zájezdu není zahrnuto

  • cestovní pojištění (dospělá osoba 290 Kč, dítě do 18 let 190 Kč), vstupy do objektů a památek při prohlídkách, jízdné městské hromadné dopravy.

Upozornění

  • Minimální počet účastníků pro realizaci tohoto zájezdu je 16 osob. Změna programu a letových časů dle aktuální situace vyhrazena.
Přidat do oblíbených 
 
Kalkulace
19. 4. 2019 - 22. 4. 2019 4 dny / 3 noci Odlet: Praha 07:10 - Paris 09:00 * Přílet: Paris 20:15 - Praha 21:55 * Transfer z/na letiště v cíli zájezdu: Ano
 
2
Počet osob 2 osoby   Vyberte počty osob :    
 
Pokoj Pokoj pro 2 osoby Ubytování: 19. 4. 2019 - 22. 4. 2019   Vyberte typ pokoje  
 
Strava snídaně   Vyberte typ stravy  
 
 
Konečná cena za uvedené osoby 33 980 Kč
CENA CELKEM 2 osoby: 33 980 Kč
Detail kalkulace
Informace k letu

Cena je již konečná a celková za všechny osoby v uvedeném typu pokoje s uvedeným stravováním.
* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit

Měna: 1,00 € = 25,70 Kč
 
 
Informace: Cena platí za 1 dospělou osobu při nejvyšší možné obsazenosti pokoje. (* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit)
Filtrovat termíny Počet nocí Doprava Typ stravování Pokoj Transfer Cena
 
19. duben 2019 (pátek) Odlet Přílet 3 noci Praha snídaně Pokoj pro 2 osoby Ano 16 990 Kč
 
19. duben 2019 (pátek) Odlet Přílet 3 noci Praha snídaně Pokoj pro 1 osobu Ano 21 580 Kč
 
Fotogalerie
Francie Paříž
 
Francie (Paříž) -  - ROMANTICKÁ PAŘÍŽ
 
services 3 noci / 4 dny
services snídaně
services Odlet 4. 7. 2019 (Praha)
od 13 690 Kč
podrobnosti
 
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace