Call Centrum: 800 220 800
 
Informace o cenách a slevách

Ceny, které uvádí online rezervační systém, resp. které Vám na požádání rády sdělí naše operátorky, jsou vždy konečné a komplexní. ITS BILLA TRAVEL neúčtuje klientům žádné skryté poplatky. Zde se dozvíte, co všechno je v cenách zahrnuto.

Máme radost, když s námi cestujete. Proto pro Vás připravujeme různé výhody navíc, díky kterým ušetříte peníze nebo získáte další služby.

Myslíme také na ty z našich klientů, kterým je 50 a více let.  I pro ně máme připraveny speciální slevy nebo různé výhody.

Rezervovali jste si u nás dovolenou a zjistili jste, že jiná česká CK prodává stejný zájezd levnější? Díky garanci nejnižší ceny Vám to nemusí být líto. Rozdíl v ceně Vám vrátíme!

Informace

O společnosti

  • Cestovní kancelář ITS BILLA TRAVEL, člen nadnárodního turistického koncernu DER Touristik, který funguje v rámci společnosti REWE Group, vstoupila na český trh v lednu 2009. Spojením ITS (jednoho z největších evropských touroperátorů) a společnosti BILLA, a také ve spolupráci s cestovní kanceláří EXIM Tours, která je členem DER Touristik od r. 2012, Vám přináší rozsáhlou nabídku zájezdů, kvalitní služby, pohodlnou rezervaci a záruku nejnižší ceny na českém trhu.
  • Německá cestovní kancelář ITS byla založena v roce 1970 a v rámci REWE Group je největší firmou zaměřenou na cestovní ruch. V roce 2011 dosáhla turistická divize celé skupiny obrat přes 7 mld. eur a zajistila dovolenou pro více než 5 mil. spokojených klientů. To ji podílem na trhu řadí na 2. místo v Německu a dlouhodobě mezi největší turistické touroperátory v celé Evropě.
  • Česká společnost ITS BILLA TRAVEL Vám nabízí jasnou a přehlednou formu nabídky zájezdů, konečné ceny, vlastní rezervační systém a profesionální přístup pracovníků call centra. Díky silnému finančnímu zázemí a podpoře koncernu DER Touristik patří dnes ITS BILLA TRAVEL mezi nejrychleji rostoucí cestovní kanceláře na trhu a nabídkou kvalitní dovolené a vysokého standardu cestování si buduje silnou pozici v České republice.
 
 
 

Telefonické rezervace a informace o zájezdech | Po-Pá 08:00-20:00, So-Ne 10:00-18:00 | Tel.: 241 093 223, fax: 241 093 231

Copyright a-net.cz © 2015 | ITS BILLA TRAVEL s.r.o., cestovní kancelář, Sídlo: Modletice 67, 251 01 Říčany