Call Centrum: 800 220 800
 
Informace o skiareálech

Venku svítí sluníčko, nefouká vítr, na upravených sjezdovkách si užívají zdatní lyžaři i začátečníci, z horních vlekových stanic vidíte krásně zasněžené údolí. Každý, kdo toto zažil ví, o čem mluvíme. Kdo ne, pro toho je připraveno v následujících odkazech několik informací o lyžařských střediscích ať už v ČR, nebo v Alpách.

Česko

Slovinsko

Itálie

Rakousko

Ke zjištění aktuálních cen skipasů doporučujeme navštívit stránky SNOW.cz.


UPOZORNĚNÍ:  Veškeré informace jsou informativní a mohou se v průběhu sezóny změnit.

Máte-li specifické požadavky na Vaší dovolenou, nezapomeňte nám zaslat poptávku  zasílat přes náš formulář, anebo na email info@itsbilla.cz. Na Vaše dotazy Vám odpovíme v co možná nejkratším čase.

Informace

O společnosti

  • Cestovní kancelář ITS BILLA TRAVEL, člen nadnárodního turistického koncernu DER Touristik, který funguje v rámci společnosti REWE Group, vstoupila na český trh v lednu 2009. Spojením ITS (jednoho z největších evropských touroperátorů) a společnosti BILLA, a také ve spolupráci s cestovní kanceláří EXIM Tours, která je členem DER Touristik od r. 2012, Vám přináší rozsáhlou nabídku zájezdů, kvalitní služby, pohodlnou rezervaci a záruku nejnižší ceny na českém trhu.
  • Německá cestovní kancelář ITS byla založena v roce 1970 a v rámci REWE Group je největší firmou zaměřenou na cestovní ruch. V roce 2011 dosáhla turistická divize celé skupiny obrat přes 7 mld. eur a zajistila dovolenou pro více než 5 mil. spokojených klientů. To ji podílem na trhu řadí na 2. místo v Německu a dlouhodobě mezi největší turistické touroperátory v celé Evropě.
  • Česká společnost ITS BILLA TRAVEL Vám nabízí jasnou a přehlednou formu nabídky zájezdů, konečné ceny, vlastní rezervační systém a profesionální přístup pracovníků call centra. Díky silnému finančnímu zázemí a podpoře koncernu DER Touristik patří dnes ITS BILLA TRAVEL mezi nejrychleji rostoucí cestovní kanceláře na trhu a nabídkou kvalitní dovolené a vysokého standardu cestování si buduje silnou pozici v České republice.
 
 
 

Telefonické rezervace a informace o zájezdech | Po-Pá 08:00-20:00, So-Ne 10:00-18:00 | Tel.: 241 093 223, fax: 241 093 231

Copyright a-net.cz © 2015 | ITS BILLA TRAVEL s.r.o., cestovní kancelář, Sídlo: Modletice 67, 251 01 Říčany