Call Centrum: 800 220 800
 
O společnosti

 

Cestovní kancelář ITS BILLA TRAVEL je součástí mezinárodního
turistického koncernu DER Touristik, který je členem skupiny REWE Group.

 

DER Touristik je jeden z největších evropských touroperátorů působící pod značkami ITS, DERTOUR, Meiers Weltreisen, Travelix nebo nově také KUONI. Ročně s DER Touristik vycestuje více než 6 miliónů klientů.

Spojením se značkou BILLA, která je nejvýznamnější značkou skupiny REWE v České republice, a ITS (nejvýznamnější značka DER Touristik) tak vznikla unikátní cestovní kancelář ITS BILLA TRAVEL, která působí na českém trhu od roku 2009.

Od roku 2012 je součástí společnosti EXIM Holding, která také patří ke koncernu DER Touristik.

 

Díky synergii těchto významných společností Vám ITS BILLA TRAVEL přináší širokou nabídku zájezdů, kvalitní služby a zázemi stabilní nadnárodní společnosti.

 

Cestovní kancelář ITS BILLA TRAVEL je rovněž členem Asociace českých cestovních kanceláří (AČCK), která je nejstarším a největším profesním sdružením svého druhu v ČR.

Informace

O společnosti

  • Cestovní kancelář ITS BILLA TRAVEL, člen nadnárodního turistického koncernu DER Touristik, který funguje v rámci společnosti REWE Group, vstoupila na český trh v lednu 2009. Spojením ITS (jednoho z největších evropských touroperátorů) a společnosti BILLA, a také ve spolupráci s cestovní kanceláří EXIM Tours, která je členem DER Touristik od r. 2012, Vám přináší rozsáhlou nabídku zájezdů, kvalitní služby, pohodlnou rezervaci a záruku nejnižší ceny na českém trhu.
  • Německá cestovní kancelář ITS byla založena v roce 1970 a v rámci REWE Group je největší firmou zaměřenou na cestovní ruch. V roce 2011 dosáhla turistická divize celé skupiny obrat přes 7 mld. eur a zajistila dovolenou pro více než 5 mil. spokojených klientů. To ji podílem na trhu řadí na 2. místo v Německu a dlouhodobě mezi největší turistické touroperátory v celé Evropě.
  • Česká společnost ITS BILLA TRAVEL Vám nabízí jasnou a přehlednou formu nabídky zájezdů, konečné ceny, vlastní rezervační systém a profesionální přístup pracovníků call centra. Díky silnému finančnímu zázemí a podpoře koncernu DER Touristik patří dnes ITS BILLA TRAVEL mezi nejrychleji rostoucí cestovní kanceláře na trhu a nabídkou kvalitní dovolené a vysokého standardu cestování si buduje silnou pozici v České republice.
 
 
 

Telefonické rezervace a informace o zájezdech | Po-Pá 08:00-20:00, So-Ne 10:00-18:00 | Tel.: 241 093 223, fax: 241 093 231

Copyright a-net.cz © 2015 | ITS BILLA TRAVEL s.r.o., cestovní kancelář, Sídlo: Modletice 67, 251 01 Říčany