Call Centrum800 220 800

Vytvořit
poptávku
 
 
ico
 

Parkování na letišti Praha

 

 

 

 

Zarezervujte si parkování na letišti v Praze se slevou!

Je to jednoduché:
1. jděte na stránky GO parking
2. zarezervujte si parkování na Vámi zvolený termín

Zvýhodněné parkování můžete využívat kdykoliv během celého roku, i když právě necestujete na dovolenou s ITS BILLA TRAVEL.

 

GO parking Praha
Ke Kopanině 406

252 67 Tuchoměřice
okres Praha - západ
Tel.: 226 256 000
www.goparking.cz

 

Hlídané parkoviště společnosti GO parking nabízí bezpečné parkování, výborné služby a nízkou cenu.

Parkovací místo na zvolený termín lze zarezervovat na www.goparking.cz. Klient hradí platbu za parkování přímo společnosti GO parking, a to buď předem online (převodem z účtu nebo platební kartou), nebo hotově po ukončení parkování přímo na parkovišti.

K parkovišti GO parking lze pohodlně přijet po rychlostní komunikaci R7 (Praha, Kladno, Slaný, Chomutov), exit 3 (Přední Kopanina, letiště). Vzdálenost areálu GO parking od sjezdu je zhruba 400 metrů. Po zaparkování na parkovišti jsou klienti přepraveni k příslušnému terminálu devítimístnými klimatizovanými minibusy. Transfer trvá přibližně 3-5 min. (ve špičce max. 15 min.) a dopravné k terminálům a zpět je již zahrnuto v ceně parkovného. Transfery z parkoviště k letišti a zpět probíhají nonstop.

Parkoviště je monitorováno kamerovým systémem a zároveň hlídáno fyzickou ostrahou 24 hodin denně. Samozřejmostí je pojištění veškerých rizik v plné výši.

Parkování GO parking za zvýhodněnou cenu lze využít i bez zakoupeného leteckého zájezdu s cestovní kanceláří ITS BILLA TRAVEL.

Ceník GO parking - Praha
počet dní cena Kč
3 dny 800 Kč
4 - 8 dnů 890 Kč
11 dnů 1190 Kč
12 dnů 1290 Kč
15 dnů 1490 Kč

 

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace