Call Centrum: 800 220 800
 
Regionální karta v ceně 2017
​​


K dovolené patří zážitky a výlety. Ubytovatelé v Rakousku, v Německu, ale i čeští hoteliéři již přišli na skutečnost, že víc výhod znamená více hostů! Ti, co to dobře vědí, nabízejí svým hostům zdarma regionální kartu s množstvím slev (často až 100%) na různé atrakce v okolí.

Pojeďte s námi v létě do některého z těchto hotelů a užijte si skvělou dovolenou s množstvím zážitků a minimálními výdaji!


Rakousko

Alpbachtal Seenland Card


Bad Eisenkappel Card


Bad Kleinkirchheim Regions Card

Bibi Card


+Card Premium


Gastein Card


Hochkönig Card


Holiday Bonus Card


Joker Card


Kärnten Card

 

Nassfeld Plus Card


Ramsau Gäste Card


Ötztal Premium Card


Salzburger Sportwelt Card

 

Salzkammergut-Erlebniscard


SummerCard Kaunertal

 

Tia Summer-Card


WildschönauCard

 


Zell am See-Kaprun Card

 

Česko

Harrachov Card


Regionální karta hosta - Pec pod Sněžkou


Itálie

EuropaCard

Informace

O společnosti

  • Cestovní kancelář ITS BILLA TRAVEL, člen nadnárodního turistického koncernu DER Touristik, který funguje v rámci společnosti REWE Group, vstoupila na český trh v lednu 2009. Spojením ITS (jednoho z největších evropských touroperátorů) a společnosti BILLA, a také ve spolupráci s cestovní kanceláří EXIM Tours, která je členem DER Touristik od r. 2012, Vám přináší rozsáhlou nabídku zájezdů, kvalitní služby, pohodlnou rezervaci a záruku nejnižší ceny na českém trhu.
  • Německá cestovní kancelář ITS byla založena v roce 1970 a v rámci REWE Group je největší firmou zaměřenou na cestovní ruch. V roce 2011 dosáhla turistická divize celé skupiny obrat přes 7 mld. eur a zajistila dovolenou pro více než 5 mil. spokojených klientů. To ji podílem na trhu řadí na 2. místo v Německu a dlouhodobě mezi největší turistické touroperátory v celé Evropě.
  • Česká společnost ITS BILLA TRAVEL Vám nabízí jasnou a přehlednou formu nabídky zájezdů, konečné ceny, vlastní rezervační systém a profesionální přístup pracovníků call centra. Díky silnému finančnímu zázemí a podpoře koncernu DER Touristik patří dnes ITS BILLA TRAVEL mezi nejrychleji rostoucí cestovní kanceláře na trhu a nabídkou kvalitní dovolené a vysokého standardu cestování si buduje silnou pozici v České republice.
 
 
 

Telefonické rezervace a informace o zájezdech | Po-Pá 08:00-20:00, So-Ne 10:00-18:00 | Tel.: 241 093 223, fax: 241 093 231

Copyright a-net.cz © 2015 | ITS BILLA TRAVEL s.r.o., cestovní kancelář, Sídlo: Modletice 67, 251 01 Říčany