Call Centrum800 220 800

Vytvořit
poptávku
 
 
ico
 

POKLADY VIETNAMU OD JIHU K SEVERU *** Přidat do oblíbených

Vietnam (roundtour) -  - POKLADY VIETNAMU OD JIHU K SEVERU
Pořádající CK: Eximtours
 
Informace o zájezdu
 

11denní poznávací okruh Vietnamem.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy

2. den: Přílet do Ho Chi Minh City (Saigonu)
Přílet do Saigonu (Ho Či Minovo město/Ho Chi Minh City), transfer do hotelu a volný čas. Nocleh v Saigonu.

3. den: Ho Chi Minh City, Cu Chi tunely
Snídaně, odjezd ze Saigonu k tunelům Cu Chi, které se používaly během vietnamské války. V odpoledních hodinách prohlídka Saigonu. Návštěva historického centra, Reunification Palace (bývalý palác prezidenta jižního Vietnamu), Emperor Jade Pagoda, katedrála Notre Dame a Central Post Office – historická budova pošty. Prohlídka je zakončena návštěvou místního tržiště. Nocleh v Saigonu.

4. den: Ho Chi Minh City a výlet do Delty Mekong
Snídaně v hotelu a následuje výlet do delty řeky Mekong. Zde vás čeká výlet lodí, cestou můžete obdivovat krásnou přírodu kolem řeky Mekong, život v místních rybářských vesničkách a na ostrovech plných bonsají a sadových zahrad. Návštěva řemeslné dílny na zpracování kokosu, kde můžete ochutnat kokosové speciality, včelí čaj a sezónní ovoce, vychutnat si lidovou hudbu. Transfer zpět do Saigonu.

5. den: Ho Chi Minh City (Saigon) - Danang - Hoi An
Po snídani v hotelu volný čas až do transferu na letiště v Saigonu, přelet do Danang. Po příletu transfer do hotelu. Pěší prohlídka města s návštěvou kongregačního sálu Fujian, japonský krytý most, starobylý dům, rybí trh. Přenocování v Hoi An.

6. den: Hoi An - volný den
Snídaně a individuální volno v Hoi An určené k relaxaci a odpočinku na pláži nebo u bazénu.

7. den: Hoi An - Hue
Po snídani v hotelu přejezd z Hoi An do Hue, prohlídka města Hue. Plavba lodí na řece Huong k Thien Mu pagoda a hrobce Tu Duc a Khai Dinh, které jsou útočištěm pro meditaci, čtení a divadelná představení. Poté návštěva Imperial Tomb Khai Dinh, poslední hrobky dynastie Nguyen. Návštěva místního trhu. Ubytování v hotelu a nocleh v Hue.

8. den: Hue - Hanoi
Po snídani v hotelu, transfer na letiště v Hue, přelet do Hanoje. V Hanoji prohlídka bývalého hlavního města Vietnamu po dobu 1001 let. Návštěva Ho Či Minova mauzolea (fotografie exteriéru), pagoda jednoho pilíře, pagoda Tran Quoc, chrám literatury, obnovené mečské jezero, Ngoc Son chrám, hodinová cyklo prohlídka kolem staré čtvrti Hanoje. Večer kulturní vyžití – jedinečná vodní loutková show. Ubytování v hotelu.

9. den: Hanoi - Halong Bay
Snídaně v hotelu. Přejezd do známé zátoky Ha Long Bay, která spadá pod UNESCO. Cestou můžete pozorovat pěstování rýže a každodenní vietnamský život, nalodění na loď. Oběd na lodi (v ceně). Plavba lodí po Halong Bay s nádhernými výhledy na záliv s 1969 ostrovy. Odpočinek na lodi. Občerstvení ovocem. Ve večerních hodinách zakotvení v zálivu, večeře na lodi (v ceně). Nocleh v kajutách na lodi.
Upozornění: změna programu nebo jeho zrušení vyhrazena v závislosti na počasí.

10. den: Halong - Hanoi, odlet do Prahy
Ráno budete moci pozorovat východ slunce z paluby. Snídaně na lodi. Plavba po zálivu Halong Bay mezi ostrovy, lehký oběd na lodi, doplutí do přístavu, návrat do Hanoje na mezinárodní letiště a odlet do Prahy.

11. den: přílet do Prahy

Upozornění: Minimální počet účastniků pro realizaci zájezdu je 10 osob. Platnost cestovního pasu – 6 měsíců po návratu z Vietnamu do ČR. Změna programu zájezdu je vyhrazena.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká mezinárodní doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování v 3* hotelech se snídaní, v Hoi An ubytování ve 4* hotelu se snídaní, stravování dle programu, transfery dle programu, místní přelety, česky nebo slovensky mluvící průvodce, zvací dopis pro udělení víza ve Vietnamu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený poplatek za cestovní pojištění 890 Kč / pobyt / dospělá osoba (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), vízum pro Vietnam 25 USD/osobu (platí se na letišti po příletu), vstupné, spropitné pro řidiče a průvodce.

Přidat do oblíbených 
 
Kalkulace
8. 3. 2019 - 18. 3. 2019 11 dní / 8 nocí Odlet: Praha 16:10 - Ho Ci Minovo 13:30 * Přílet: Hanoj 17:25 - Praha 06:55 * Transfer z/na letiště v cíli zájezdu: Ano
 
1
Počet osob 2 osoby   Vyberte počty osob :    
 
Pokoj Nezvoleno Ubytování: 9. 3. 2019 - 17. 3. 2019   Vyberte typ pokoje  
 
Strava snídaně   Vyberte typ stravy  
 
 
Pro zjištění Vaší konečné ceny ZADEJTE PROSÍM VŠECHNY PARAMETRY. Zde je uvedena nejnižší možná cena za dosp. osobu pro tento termín (při maximální možné obsazenosti pokoje):: 54 180 Kč
Vyberte pokoj.


* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit

Teploty: 27 °C
 
 
Informace: Cena platí za 1 dospělou osobu při nejvyšší možné obsazenosti pokoje. (* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit)
Filtrovat termíny Počet nocí Doprava Typ stravování Pokoj Transfer Cena
 
Fotogalerie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace